Gizlilik Politikası

Home / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Webdesiz olarak hizmet verdiğimiz bütün müşterilerimizin bilgilerini gizlilik politikamız gereği saklı tutuyoruz. Kişisel Verilen Korunması Kanunu çerçevesinde müşterilerimizin vermiş olduğu kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, kullanıcı bilgileri ve finansal bilgileri kimseyle paylaşılmamaktadır. Müşteriler tarafından sunulan her veri kayıt altına alınmaktadır. Verilerin kayıt edilmesinin amacı müşterilere daha iyi bir hizmet sunmak ve veriler ile birlikte daha verimli bir çalışma ortamı oluşturmaktan kaynaklanmaktadır.

Kişisel Verilerin Aktarımı

Webdesiz olarak çalışmalar sırasında belirli hizmetlerin alınabilmesi ve çalışmaların tamamlanabilmesi için Webdesiz’in faydalandığı üçüncü kişilere sadece hizmet temini amacıyla müşteri bilgileri sınırlı bir şekilde aktarılabilmektedir. Hizmet alımının dışında bilgiler farklı amaçlarla başka kişilere verilmemektedir.
Gizlilik politikası gereği müşterilerin bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmadığı gibi müşterilerin açık rızasının bulunması halinde bilgileri paylaşılabilir ve çalışmaları referans olarak kullanılabilmektedir. Bunun dışında müşterinin açık rızası olmaması halinde herhangi bir açıklama ve ya bilgi paylaşımı söz konusu olmamaktadır.

Bilgilerin Gizliliği

Webdesiz çalışmalarının güvenli ve eksiksiz bir şekilde ilerleyebilmesi için müşteriler tarafından verilen bütün bilgiler gizli tutulmaktadır. İnstagram, Facebook gibi sosyal paylaşım alanlarında da bilgiler hiçbir şekilde kullanılmamakta ve sadece Webdesiz ekibinin bilgisi dahilinde bulunmaktadır.
Müşterilerin bilgileri ve paylaşımları bütün idari ve teknik tedbirler alınarak koruma altına alınmaktadır. Ayrıca internet sayfamızın ziyaret edilmesi ile toplanan verilerde yine gizli tutularak hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır. Müşteriler ile yapılan sözleşmeler de gizlilik politikası gereği paylaşılmamaktadır.

İstisnai Haller

Webdesiz kanun ve kanun niteliğindeki kararnameler gereği, yetkili otorite tarafından koyulan kurallara uymak zorundadır.
Webdesiz, müşterileri ile yapmış olduğu sözleşmeleri yerine getirmek amacıyla yetkili idare tarafından usulüne uygun bir şekilde yürütülen araştırmalarda ve soruşturmalarda müşterileri ile ilgili bilgi talep edilmesi halinde müşterilerinin güvenliğini sağlamak ve haklarını korumak için bilgi vermek zorundadır.
İş bu ‘’Gizlilik Politikası’’ Webdesiz tarafından değiştirilebilir ve müşterilere gerekli değişiklikler e-posta yolu ile bildirilebilir. Gizlilik politikası ile ilgili olarak merak edilen ve açıklığa kavuşturulması istenilen konular hakkında iletişim numarasından ya da iletişim adreslerinden görüşülebilir. Ayrıca Webdesiz firmasına ait verilerden gerekli mercilere ulaşılabilir.